Jezdecký klub Útěchov

jezd-klub-utech-2013-ilustrŘíká se, že nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu. Chtěli jsme se o tom přesvědčit na vlastní kůži, a tak jsme se vydali do Jezdeckého klubu Útěchov.

jezd-klub-utech-2013-o1

Našimi hostitelkami se stali členky jezdeckého klubu, ukázaly nám stáje, koně a nové přírůstky. Po prohlídce stájí následovala péče o koně – hřebelcování, čištění, sedlání koní. Všechny děti měly možnost si tyto činnosti vyzkoušet.

jezd-klub-utech-2013-o2

A šlo se jezdit. Vylézt do sedla nebylo vůbec jednoduché, ale všem se to podařilo. Největším zážitkem byla jízda na koni. Na cestu domů jsme se posilnili opečeným párkem a honem balit …………….

Domů jsme se vraceli plni nových zážitků a s přáním, že se do JK Útěchov zase podíváme.

Jezdecký klub Útěchov – 2013 – fotogalerie

Připravila: Karin Kalášková

««« Předchozí text: Zábavné odpoledne pro děti Následující text: Nový systém odbavování cestujících »»»

L. Souček | 18. 6. 2013 Út 14.23 | Aktuality | trvalý odkaz | tisk | 202x