Den ve škole v Třebařově

v-zs-trebarov-2017-ilustrV úterý 23. května 2017 se vydala 4. a 5. třída na návštěvu do ZŠ Třebařov. Po příjezdu na místo se děti společně se spolužáky ze stejných tříd vydali na prohlídku školy. Škola i třídy se jim velmi líbily.

Chodby byly ozdobené nejen výtvarnými pracemi, ale i spoustou naučných pomůcek, které si sami žáci této školy vyrobili. Při své procházce školou viděly děti také kuchyňku a dílny pro výuku pracovních činností. Potom navštívily i počítačovou učebnu, kterou žáci využívají nejen pro výuku, ale i o volných hodinách. Po dobrém občerstvení v místní jídelně se šlo sportovat. A to nejen v pěkné tělocvičně, ale i na školním pozemku na posilovacích strojích.
Děti byly s návštěvou třebařovské školy spokojené!

obrazek obrazek obrazek
obrazek obrazek

Připravila: Magda Mlejnková

««« Předchozí text: Za pokladem a zvířátky do pralesa Následující text: Návštěva hasičské zbrojnice »»»