Rodina je tam, ...

den-rodiny-2017-ilustr … kde život začíná a láska nikdy nekončí!! V pátek 12.května jsme se sešli u sokolovny, abychom společně oslavili DEN RODINY. Vzali jsme si s sebou maminky, tatínky, babičky, dědečky a také sourozence a těšili se, co na nás čeká.

den-rodiny-2017-o1 Paní učitelky nachystaly soutěže společně pro děti i rodiče a paní ředitelka nám objednala obří nafukovací skluzavku . Nechybělo ani opékání párků, občerstvení a sladká odměna. Jelikož i naše škola je jedna velká rodina, odcházeli jsme všichni domů s pocitem krásně prožitého odpoledne.

Den rodiny – fotogalerie

Připravila: Ivana Kučerová

««« Předchozí text: Návštěva knihovny a výstavy. Následující text: Ve jménu pohádek ... »»»

L. Souček | 16. 5. 2017 Út 10.17 | Aktuality | trvalý odkaz | tisk | 62x