Spaní ve škole a plavecký výcvik

carodejnice-2017-ilustrVe čtvrtek 27.dubna jsem po vyučování odešli domů jen na chvíli. Čekalo nás totiž čarodějnické odpoledne plné her, kouzel a zábavy.

carodejnice-2017-o1Večer pro nás paní učitelky připravily stezku odvahy, kterou všichni zvládli.
Plni dojmů a zážitků jsme po umytí a vyčištění zoubků zalehli ke svým plyšáčkům do spacáků a spali a spali.:)

Spaní ve škole – fotogalerie

Ráno po snídani a úklidu tříd jsme odjeli na plavecký výcvik do Svitav, který nám začal minulý pátek. Děkujeme maminkám za všechny dobrůtky, které nám připravily.

obrazek obrazek obrazek

Připravila: Ivana Kučerová

««« Předchozí text: Velikonoce 2017 Následující text: Návštěva knihovny a výstavy. »»»

L. Souček | 3. 5. 2017 St 11.18 | Aktuality | trvalý odkaz | tisk | 71x